Asystent Biura / Asystentka Biura

4mass S.A., z siedzibą przy ul. Zygmunta Vogla 2A, 02-963 Warszawa

Warszawa

21 dni temu

Ogłoszenie numer: 3396460, z dnia 2020-06-11

Firma z branży kosmetycznej, zlokalizowana w południowej części Warszawy, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji i odbieranie telefonów
  • dbanie o sprawne funkcjonowanie biura
  • obsługa korespondencji firmowej, współpraca z firmami kurierskimi
  • prowadzenie rejestrów administracyjnych (telefony, karty dostępu, flota)
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • współpraca z dostawcami i firmami zewnętrznymi (zamówienia, zgłoszenia reklamacji/napraw)
  • wsparcie dla Zarządu w codziennej jego pracy
  • weryfikację, edycję oraz formatowanie dokumentów, redagowanie pism
  • zaopatrywanie biura w materiały biurowe i artykuły spożywcze
  • dbałość o porządek w firmie i serwis urządzeń

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • skrupulatność
  • dobra znajomości pakietu MS Office
  • nienaganna kultura osobista
  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów niestacjonarnych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • energia, otwartość, komunikatywność
  • zaangażowanie, komunikatywność i nastawienie na pomoc innym

Wyślij nam swoje CV, jeśli:

  • lubisz pracę administracyjną
  • jesteś zaangażowany/a i chętny/a do poznawania nowych rzeczy
  • potrafisz zaplanować swój czas i nie wymagasz stałego nadzoru
  • jesteś zainteresowany/a pracą w zgranym zespole w dłuższej perspektywie

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w kreatywnym i przyjaznym zespole
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość podnoszenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • dofinansowanie pakietu medycznego i karty MultiSport
  • ubezpieczenie na życie
  • pyszną kawę :-)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".