Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. administracji sprzedaży krajowej

Tubes International Sp. z o.o.

Poznań

118 dni temu

Firma: Tubes International Sp. z o. o.
Ul. Bystra 15 a
61-366 Poznań

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • Zarządzanie warunkami handlowymi Klientów (kredyty kupieckie, terminy płatności, rabaty, cenniki indywidualne)
  • Przygotowywanie draftów umów o współpracy, umów sprzedaży, umów o poufności
  • Zarządzanie krajową flotą samochodową (procesy administracyjne, dokonywanie wszelkich czynności urzędowych, likwidacja szkód itp.)
  • Sporządzanie wszelkich raportów i analiz handlowych, monitorowanie wskaźników sprzedażowych, grup produktowych oraz segmentów rynku
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji oraz korespondencji (przygotowanie, przepływ, archiwizacja) w wersji papierowej i elektronicznej
  • Realizacja bieżących zadań z zakresu obsługi biurowej
  • Praca przy komputerze
  • Współpraca z wszystkimi komórkami organizacyjnymi Firmy
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi)
  • Komunikatywność i pewność siebie, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu obowiązków, asertywność, kultura osobista oraz chęci doskonalenia swoich umiejętności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny)
  • Bardzo dobra znajomości programu MS Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w firmie handlowej będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym, zgranym zespole
  • Dofinansowany pakiet sportowy po 3 miesiącach

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka