Asystent ds. Administracyjno-Finansowych

SYSTRA S.A. ODDZIAL W POLSCE

Wrocław

29 dni temu

Grupa SYSTRA S.A. jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym, prowadzącym działalność w około 90 krajach Europy, Azji, Afryki i Ameryki, zajmującym czołową pozycję na świecie w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej.

Miejsce pracy: Wrocław

Cel stanowiska:

Aktywne wsparcie procesów administracyjnych, operacyjnych i finansowych spółki.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie okresowych raportów, zestawień zgodnie z aktualnymi potrzebami biznesu
  • Sporządzanie dokumentów finansowych zgodnie z procedurami
  • Udział w przygotowywaniu kalkulacji, analiz wyników na projektach.
  • Udział w pozyskiwaniu danych dla wsparcia procesów biznesowych
  • Opracowywanie narzędzi wspomagających
  • Uczestnictwo w opracowywaniu procedur i standardów
  • Dbałość o jakość i terminowość wykonania powierzonych zadań
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie, ekonomia)
  • Biegła znajomość oprogramowania: Pakiet Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Inicjatywa, samodzielność i zaangażowanie w obowiązki
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Swobodne wyrażanie się w mowie i piśmie w języku angielskim
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy jest dostępna: TUTAJ.

Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów do pracy wskazaną w ogłoszeniu o pracę dotyczącą ww. stanowiska oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Systra S.A. Oddział w Polsce (ul. Komandorska 12, 50-022 Wrocław) na potrzeby procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na ww. stanowisku, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich przyszłymi procesami rekrutacji, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanej przeze mnie aplikacji, przez Systra S.A. Oddział w Polsce (ul. Komandorska 12, 50-022 Wrocław) na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.

Poznaj

SYSTRA S.A. ODDZIAŁ W POLSCE

Dlaczego warto?

Grupa SYSTRA SA jest szybko rozwijającym się, międzynarodowym biurem projektowym z ponad 60-letnią historią, prowadzącą działalność w ponad 90 krajach na całym świecie, zajmując czołową pozycję w dziedzinie projektowania komunikacji miejskiej i kolejowej. Każdego dnia eksperci SYSTRA pracują, aby dostarczyć odpowiednie rozwiązania dla transportu publicznego.

Proces rekrutacji

KrokKontakt telefoniczny lub mailowy
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokZaproszenie do współpracy
KrokZatrudnienie
Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji