Asystent ds. Analizy Danych

Devire

Warszawa

2 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL40694

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Asystent ds. Analizy Danych

Dla naszego Klienta jednej z najbardziej rozpoznawalnych firm z branży automotive poszukujemy osób, które chciałyby zdobyć swoje pierwsze lub jedne z pierwszych doświadczeń zawodowych w charakterze pracy biurowej oraz analizy danych.

Dołączysz do Zespołu zlokalizowanego w polskim oddziale firmy w Warszawie i będziesz odpowiedzialny za wprowadzanie danych dostarczonych przez zespół sprzedaży do wewnętrznego systemu, analizę dużej ilości danych, przygotowywanie zestawień oraz raportów według zaleceń przełożonych. Codziennymi narzędziami Twojej pracy będzie pakiet Office (Word, Excel) oraz język angielski.

Nasz Klient oferuje:

 • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie,
 • Pracę w wymiarze 30-40 godzin tygodniowo,
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
 • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16:30,
 • Atrakcyjne wynagrodzenie,
 • Rozwój jako część zespołu w warszawskim biurze zlokalizowanym na Ursynowie.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Dostępność do podjęcia pracy od zaraz,
 • Bardzo dobre umiejętności obsługi programu MS Excel,
 • Znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie) na poziomie min. B2,
 • Umiejętności analityczne, skrupulaność oraz odpowiedzialność,
 • Motywację, komunikatywność, chęć nauki oraz poczucie zespołowości.

Praca nie wymaga doświadczenia - dla nas liczy się Twoja osobowość i umiejętności!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Analityk Danych 
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych