Asystent ds. HR z jęz. niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław

9 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: AHR/027/TMI

Zadania:

  • Zarządzanie administracyjne benefitami, nagrodami oraz wynagrodzeniami pracowników
  • Kompletowanie i wysyłka dokumentów
  • Uzupełnianie danych w systemach
  • Współpraca z innymi działami zarówno w firmie, jak również po stronie klienta

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zainteresowanie obszarem kadr - mile widziane
  • Komunikatywność oraz umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej

Oferujemy:

  • Praca w międzynarodowej organizacji, w energicznym zespole
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Umowa o pracę na czas określony
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny (karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Nr ref.: AHR/037/TMI
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka