Asystent ds. Kadr i Administracji

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Kraków

3 dni temu

People make places
Miejsce pracy: Kraków

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca współpraca z działem kadr i płac
  • Udzielanie pracownikom informacji na temat kwestii kadrowych: przysługujących im urlopów, L-4, świadczeń itp.
  • Wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń oraz przygotowywaniu list płac
  • Prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów i absencji chorobowych pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej i nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji
  • Wsparcie Managera w bieżących pracach administracyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość rozliczania czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, skrupulatność w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka