Od 2004 Sitel Polska aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces.
Zakres odpowiedzialności:
- Tworzenie akt osobowych nowych pracowników
- Uzupełnianie akt osobowych o nowe dokumenty w trakcie zatrudnienia
- Archiwizacja umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
- Prace administracyjno-biurowe
Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Dobra znajomość języka angielskiego do codziennej komunikacji z pracownikami (B2)
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktu i utrzymywania relacji
- Skrupulatność
- Dokładność
- Dyspozycyjność do pracy
- Zainteresowanie obszarem kadrowym
- Praktyczna znajomość MS Office
- Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzanie czasem i dokumentacją
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej
- Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Zdobycie doświadczenia w obszarze zatrudniania obcokrajowców
- Rozwój: bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej dla każdego pracownika, programy rozwojowe – 95% naszej kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego
- CSR – dbamy nie tylko o siebie. Chętnie niesiemy pomoc potrzebującym
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
Poznaj
Sitel Polska Sp. Z o.o.
W Sitel Group wierzymy, że doświadczenie jest wszystkim, a szczęśliwi współpracownicy odnoszą sukcesy. Dlatego dajemy naszym ludziom narzędzia i swobodę uczenia się, rozwoju, zabawy i bycia sobą.
Wiemy, że doświadczenie pracownika to doświadczenie klienta – i jesteśmy zaangażowani w transformację branży contact center.
Od 2004 Sitel Polska aktywnie dostarcza wielojęzyczne usługi dla znanych międzynarodowych korporacji i klientów. Dzięki otwartej i szczerej współpracy, obsłudze na najwyższym światowym poziomie oraz doświadczeniu naszych pracowników nasi klienci zawsze odnoszą sukces. W Polsce działamy w kilku lokalizacjach, stale dbając o komfort naszych pracowników.
Ponad 90% naszych menadżerów rozwinęło swoje skrzydła z nami rozpoczynając swoje kariery na stanowisku CSP. Dziś to oni są liderami Sitel Polska.
Dołącz do nas, czekamy na Ciebie!