Asystent ds. Obsługi Klienta

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Łódź

32 dni temu

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych

 Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Twoje zadania:
  • Pełna opieka nad Klientem (reagowanie na potrzeby Klienta, przygotowanie ofert, prowadzenie korespondencji, monitorowanie przebiegu zamówienia, wystawianie faktur)
  • Zapewnienie satysfakcji Klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług
  • Wprowadzanie danych do systemu i prowadzenie dokumentacji
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji J.S. Hamilton
Chętnie Cię zatrudnimy jeśli:
  • Masz wykształcenie wyższe (dodatkowym atutem będą kierunki ochrona środowiska, chemia, biologia, bądź pokrewne)
  • Posiadasz minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta, lubisz i chcesz to robić nadal
  • Potrafisz prowadzić merytoryczne rozmowy telefoniczne oraz spotkania z Klientami
  • Jesteś świetnie zorganizowaną osobą
  • Realizujesz wyznaczone cele zawodowe
  • Biegle posługujesz się komputerem (pakiet Office, Internet)
  • Wyznajesz zasadę, że nie ma problemów, są za to rozwiązania
Co możemy Ci zaoferować:
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do kart sportowych

Poznaj

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta