Asystent ds. sprzedaży internetowej

Tubes International Sp. z o.o.

Poznań

32 dni temu

Tubes International Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1993 r. Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją specjalistycznych węży, złączy, końcówek, obejm i innych akcesoriów dla wszystkich gałęzi przemysłu.

Od początku współpracujemy z renomowanymi producentami z całego świata, co pozwala nam oferować wyroby spełniające najwyższe wymagania pod względem technicznym, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane prawem atesty i certyfikaty.

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż oraz aktywna obsługa handlowa klientów (poczta e-mail oraz telefon),
  • Realizacja zamówień sklepu internetowego,
  • Aktywizacja klientów sklepu internetowego,
  • Przygotowywanie i monitorowanie ofert handlowych,
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży/korekt,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży - kontakt z klientami, obsługa zamówień,
  • Komunikatywność oraz zdolność nawiązywania pozytywnych relacji w zespole i z klientami,
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz doskonała organizacja czasu pracy,
  • Nastawienie na realizację celów oraz wysoki poziom obsługi klientów,
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (Windows, MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie minimum średnie.
Oferujemy:
  • Pełne wsparcie organizacyjne, w tym wsparcie managerskie oraz opiekę doświadczonych pracowników w procesie wdrożenia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie,
  • Pracę w biurze handlowym (pn. - pt., 8:00 - 16:00),
  • Miłą i przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Tubes International

Funkcjonujemy już od 1993 roku i od tego czasu zajmujemy się dostarczaniem węży, złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi przemysłu.

W 2018roku obchodziśmy 25-lecie firmy.

Proces rekrutacji

KrokWeryfikacja nadesłanych ofert pracy
KrokWstępna rozmowa kwalifikacyjna
KrokRozmowa z osobą decyzyjną
KrokZatrudnienie na umowę o pracę
Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży