Asystent ds. Wsparcia Projektów

MS Services Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Mamy ofertę pracy w naszym biurze w Warszawie na okres 2 miesięcy:

Miejsce pracy: Warszawa
Oferujemy Ci

  1. Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
  • Praca z liderami
    rynku
  • Stabilne warunki
    zatrudnienia
  • Świeże owoce
    i warzywa
  • Kafeteryjny
    system benefitów
  • Praca na zielonej
    Ochocie
  • Kawa i herbata
    bez ograniczeń
  • Wyjścia i imprezy
    integracyjne
  • Możliwość
    pracy zdalnej
Nasze oczekiwania
  • Cechuje Cię zaangażowanie i masz poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki,
  • Przyjemność sprawia Ci kontakt z ludźmi,
  • Dobrze znasz program MS Excel,
  • Mile widziane, jeśli posiadasz doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta.
Twoje zadania

Będziesz:

  • Ściśle współpracował/a ze strukturami terenowymi na terenie całej Polski,
  • Koordynował/a proces rekrutacji i zatrudnienia zleceniobiorców,
  • Aktualizował/a bazy danych, tworzył/a zestawienia i raporty,
  • Weryfikował/a dane, kontrolował/a realizację i statusowanie zadań.
MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Pepsi Cola GB, Maspex).

Poznaj

O nas

MS Services działa na rynku od 2003 roku. Nasi menadżerowie są ekspertami w  zakresie budowy i  zarządzania zespołami sprzedaży. Prowadzimy projekty głównie w  branży FMCG, ale zdobyliśmy też doświadczenie w  branżach finansowej, farmaceutycznej, wydawniczej, energetycznej, technicznej, lotniczej/turystycznej.

Benefity

Stabilne warunki zatrudnienia

Szkolenia wprowadzające

Praca z  liderami rynku

Premia uzależniona od wyników

Szkolenia i  programy rozwojowe

Kafeteryjny system benefitów

Więcej

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka