Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Działu Jakości

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.

Warszawa

3 dni temu

SPIE Building Solutions specjalizuje się w usługach multitechnicznych dla nieruchomości w całej Polsce, o łącznej powierzchni ponad 6,5 mln m2. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie cyklu życia budynku: od koncepcji i projektu instalacji i systemów, po ich wykonanie, konserwacje i modernizacje. Przygotowujemy analizy i na bazie długoletniego doświadczenia budujemy nowe koncepcje. Nasi eksperci generują wiele nowych, innowacyjnych pomysłów, koncentrując się na optymalizacji i efektywności projektów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • wsparcie Działu w przygotowywaniu, uruchamianiu i realizacji działań związanych z przejęciem i zamknięciem projektów;
  • wsparcie Działu w prowadzonych audytach wewnętrznych i kontrolach: zbieranie danych, weryfikacja, porządkowanie danych oraz ich wstępna analiza;
  • wsparcie Działu w bieżącej realizacji zadań związanych z wdrażaniem, utrzymywaniem i doskonaleniem Systemów Jakości;
  • wykonywanie drobnych tłumaczeń;
  • sporządzanie protokołów, raportów, wykazów, zestawień i prezentacji na potrzeby Działu;
  • zapewnienie płynnego obiegu dokumentów i korespondencji wewnętrznej Działu.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe, preferowana administracja lub filologia germańska;
  • przynajmniej średnio – zaawansowana znajomość języka niemieckiego;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • cechy takie, jak: skrupulatność, odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość.
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • brak rutyny;
  • solidne wdrożenie stanowiskowe;
  • zaplanowaną ścieżkę kariery;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • pakiet medyczny oraz socjalny w tym: dofinansowanie do karty MultiSport.
Kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez SPIE Building Solutions Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Poznaj

SPIE Building Solutions Sp. z o.o.  jest wiodącym europejskim niezależnym dostawcą kompleksowych usług w dziedzinie elektrotechniki, informatyki, mechaniki i technologii oraz usług zintegrowanego zarządzania budynkiem - od planowania budynku, poprzez eksploatację nieruchomości po doradztwo energetyczne.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (610)
Wałbrzych (50)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (218)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (755)
Tarnów (90)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1862)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (59)