Asystent działu kadr i płac

AUDIT Doradztwo Personalne

Gorzów Wielkopolski

11 dni temu

W zawiązku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie w kompleksowym prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków
  • Wspieranie zespołu w kompleksowej obsłudze pracowników (także cudzoziemców)
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Sporządzanie prostych zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Archiwizacja dokumentów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zainteresowanie tematyką związaną z prawem pracy
  • Skrupulatność i systematyczność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Zorientowanie na szczegóły
  • Komunikatywność
  • Mile widziane doświadczenie w kadrach i/lub płacach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj