Asystent działu kreatywnego marki Wólczanka

VRG S.A.

Kraków

4 dni temu

VRG SA jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą, Bytomiem i Wólczanką. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent działu kreatywnego marki Wólczanka
Miejsce pracy: Kraków
 
Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:
  • zapewnienie wysokiego poziomu wsparcia administracyjnego w obszarze związanym z szeroko rozumianym przygotowywaniem kolekcji odzieży
  • codzienna współpraca z odpowiednimi działami w firmie dla zapewnienia prawidłowego przebiegu procesów
  • obsługa showroom’u z produktami marki Wólczanka

Wymagania:

  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym
  • inicjatywa w działaniu
  • zaangażowanie w pełnione obowiązki
  • zainteresowanie rynkiem odzieżowym, modą, trendami i szeroko rozumianą pop kulturą

Oferujemy:

  • udział w tworzeniu ciekawego produktu na rynku odzieżowym, pracę w pełnej życia modowej atmosferze oraz stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • dodatkowo nasi pracownicy otrzymują rabat na nasze produkty, dostęp do karty MultiSport z dofinansowaniem pracodawcy oraz prywatną bezpłatną opiekę medyczną.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poznaj

VRG S.A.

VRG S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami m.in. Vistulą i Wólczanką. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka 
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka