Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Działu Techniczno-Handlowego

Devire

Bielsko-Biała

139 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Bielsko-Biała

Nr ref.: PL35602

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Twoja przyszła Firma

Naszym Klientem jest dystrybutor wysokiej jakości produktów specjalistycznych dla branży motoryzacyjnej oraz przemysłu ciężkiego. Obecnie z uwagi na rozwój firmy poszukujemy kandydata na stanowisko Asystent Działu Techniczno-Handlowego. Praca w okolicach Bielska-Białej.

Zakres obowiązków:

- Wsparcie w codziennej pracy bezpośredniego przełożonego.

- Przygotowywanie, kontrola poprawności oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji handlowej, (również w języku angielskim).

- Obsługa poczty mailowej, prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

- Wystawianie dokumentów finansowych, zamówień wraz z ich późniejszą rejestracją w systemie.

- Współpraca z pozostałymi pracownikami w biurze.

Nasz klient oferuje:

- Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w firmie z branży technicznej  w międzynarodowym środowisku z możliwością późniejszego awansu.

- Szkolenie stanowiskowe oraz produktowe.

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

- Możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

- Atutem będzie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków w dziale handlowym lub obsługi klienta lub widoczna motywacja do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego.

- Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) – język wykorzystywany w codziennej pracy.

- Samodzielność w działaniu polegająca na umiejętności planowania pracy, ustalania priorytetów, przewidywania potencjalnych trudności i problemów.

- Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach (stres, presja czasu).

- Dyspozycyjność oraz odpowiedzialność.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poznaj stanowisko: Asystent Biura Handlowego

Asystent Biura Handlowego jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Handlowego w firmie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: powadzenie kalendarza spotkań, ewidencja i prowadzenie korespondencji, prowadzenie rejestru dokumentów księgowych, a także obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów oraz przygotowywanie ofert handlowych. Poza tym pracownik ten musi czuwać nad ...
Asystent Biura Handlowego Praca Asystent Biura Handlowego