Asystent Handlowy Fiat Professional

Holding 1 - Grupa PGD – Fiat Euromobil

Warszawa

56 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Na pewno nas znasz. Zmieniamy motoryzację.

Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Stanowisko dedykowane jest osobom komunikatywnym, chcącym stawiać swoje pierwsze kroki i rozwijać swoje umiejętności handlowe w zakresie sprzedaży i/lub serwisowania samochodów.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Klientów salonu oraz autoryzowanego serwisu marki Fiat Professional
  • Obsługa kontaktów telefonicznych i korespondencji mailowej
  • Aktywne wsparcie handlowców w zakresie pracy w systemie CRM
  • Inicjowanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • Uczestnictwo w akcjach promocyjnych salonu
  • Telefoniczna badanie satysfakcji Klientów po zakupie pojazdu (follow up)
  • Administracja dokumentów sprzedaży
  • Logistyka i koordynowanie procesu wydań samochodów
  • Dbałość o stan oraz jakość ekspozycji samochodów demonstracyjnych
Wymagania:
  • Pro kliencka postawa i wysoka kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowanie dobrych relacji interpersonalnych
  • Umiejętność aktywności słuchania i swoboda podtrzymywania konwersacji
  • Pasja związana z motoryzacją lub chęć poszerzenia swojej wiedzy w tym obszarze
  • Posługiwanie się w stopniu dobrym pakietem MS Office, a w szczególności Excelem
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Widok siebie w roli sprzedawcy dóbr luksusowych, jakimi są samochody
  • Niewątpliwym atutem będzie Twoje doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Szkolenia importerskie
  • Super oferta pracownicza! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na produkty i usługi oferowane w ramach Holding1
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Dofinansowane karty Benefit MultiSport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów
Poznaj stanowisko: Asystent Handlowy
Asystent Handlowy - najogólniej rzecz ujmując to doświadczony sprzedawca. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: realizacja zadań handlowych, wsparcie działań Key Account Managera, współpraca z sieciami handlowymi i firmami transportowymi, a także poszukiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne), odpowiadanie na zapytania klienta, ...
Praca Asystent Handlowy