Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent HR

Haer

Kraków

122 dni temu

Ogłoszenie numer: 2022016, z dnia 2018-07-19

Jesteśmy agencją rekrutacyjną.

W związku z rozwojem zespołu, poszukujemy do naszego oddziału osoby, która wesprze nas w pracy. Szukamy koleżanki lub kolegi, lubiącego kontakty z ludźmi i dobrą atmosferę pracy. Ważne też, żebyś chciał/a zajmować się rekrutacjami i rozwijać w tym kierunku.

Asystent HR

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował/a:

  • wsparciem konsultantów w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze;
  • wyszukiwaniem odpowiednich kandydatów w wewnętrznych i zewnętrznych bazach danych oraz na portalach branżowych, pracowniczych;
  • wprowadzaniem CV kandydatów do bazy danych;
  • udziałem w rozmowach rekrutacyjnych z kandydatami;
  • nawiązywaniem kontaktu i budowaniem pozytywnej relacji z kandydatami;
  • redagowaniem i korektą ogłoszeń;
  • dbałością o dokładne i terminowe wprowadzanie informacji do bazy.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • chęci rozwoju zawodowego w obszarze rekrutacji;
  • rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych;
  • poczucie humoru i otwartość mile widziane.

Oferujemy

  • możliwość nauki i poszerzania własnej wiedzy
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • bezproblemowe urlopy – doceniamy wagę wypoczynku!
  • udział w projektach rekrutacyjnych dla znanych, renomowanych firm.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji