Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/-ka ds. zarządzania kosztami

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko:

Warszawa | Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja usług w systemie;
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z placówkami partnerskimi;
  • Weryfikacja poprawności danych na fakturach wystawianych przez partnerów medycznych; odpowiedzialność za ustalanie korekt;
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe lub osoby w trakcie studiów zaocznych;
  • Preferowane doświadczenie w obsłudze Klienta;
  • Praktyczna umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - jako atut;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • Sumienność, pracowitość, cierpliwość, asertywność, otwartość.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Pracę w komfortowych warunkach w nowo zaaranżowanej przestrzeni biura;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Pakiet dodatków pozapłacowych: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe nażycie - na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego po okresie próbnym;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia;
  • Owocowe piątki;
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zobacz nasz profil pracodawcy

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (689)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (131)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (869)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1790)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)