Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/ka Działu Chirurgii

EMPLOYEES Sp. z o.o.

Warszawa

276 dni temu

Jesteśmy grupą młodych, kompetentnych oraz dynamicznie działających osób. W naszych codziennych zadaniach znaczny nacisk kładziemy na sprawną organizację pracy przy zachowaniu elastycznych form działania.

Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu zarządzania, ekonomii, administracji oraz pedagogiki. Dodatkowo współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną grupą praktyków oraz trenerów z wieloletnim stażem zawodowym. Firma Employees Sp. z o.o. powstała z myślą o świadczeniu usług w obszarze Human Resources.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży farmaceutycznej, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj pracy: czasowa na 1 miesiąc z możliwością przedłużenia

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie administracyjne dla Dyrektora oraz Działu,
  • Organizacja spotkań cyklowych działu oraz szkoleń wewnętrznych i dla klientów,
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Organizacja podróży służbowych i eventów,
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w zakresie gromadzenia i aktualizacji informacji na temat rynku.
Oczekiwania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok,
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych,
  • Umiejętności organizacyjne,
  • Zdolność do pracy w zmieniającym się środowisku,
  • Proaktywne podejście do powierzonych zadań oraz konstruktywne podejście do napotykanych wyzwań,
  • Zaangażowanie i samodyscyplina w działaniu.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, karta Multisport),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (48)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (198)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (876)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2012)
Radom (106)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (154)
Nysa (60)