Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/ka kierownika działu z bardzo dobrym językiem niemieckim i językiem angielskim

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Krapkowice

76 dni temu

Miejsce pracy: Krapkowice

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie kierownika w codziennych zadaniach
  • Koordynacja spraw administracyjno-biurowych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Prowadzenie korespondencji, zarządzanie rozmowami telefonicznymi, opracowywanie poczty
  • Ścisła współpraca z działami firmy
  • Przygotowywanie druków umownych, protokołów, raportów oraz dokumentacji ze spotkań

Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego C1 - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego C1 - warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość Microsoft Office (szczególnie MS Excel)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętności interpersonalne i zdolności organizacyjne
  • Otwartość, chęć podejmowania nowych wyzwań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta (np. w agencji pracy tymczasowej)

Proponujemy:

  • Pracę w dynamicznym zespole, zapewniającym wsparcie i dobrą atmosferę
  • Wykorzystywanie znajomości języka obcego w codziennej pracy
  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW
  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Multiserwis Sp. z o.o. (ul. Prudnicka 40 47-300 Krapkowice) w celu przeprowadzania rekrutacji ciągłej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych(Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz do ich poprawiania, modyfikowania, uzupełniania, usuwania i przeglądania oraz odwołania przekazanej przeze mnie zgody.

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (42)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (899)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1833)
Radom (60)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (17)