Asystent Kreatywny / Asystentka Kreatywna w Dziale Projektowym

Dekoma Sp. z o.o.

Poznań, Swarzędz, Zalasewo

5 dni temu

Dekoma, wiodąca firma z branży dekoracji wnętrz oraz dystrybucji wysokogatunkowych tkanin dekoracyjnych i meblowych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Swarzędz, Zalasewo
OBOWIĄZKI:
  • obsługa CMS-a strony firmowej
  • prace biurowe sporządzanie dokumentacji
  • korespondencja mailowa z dostawcami i klientami
  • sporządzanie opisów technicznych tkanin, dekoracji i pasmanterii
  • opracowywanie spisów produktów
  • przygotowywanie zestawień, planów, podsumowań
  • przyjmowanie na stan próbników tkanin
  • archiwizacja próbek
  • pomoc w opracowywaniu nowych kolekcji tkanin
WYMAGANIA:
  • biegła znajomość programów z pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację -> warunek konieczny
  • elastyczność
  • wielozadaniowość
OFERUJEMY:
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym
  • współpracę z zespołem profesjonalistów
  • konieczne narzędzia pracy i profesjonalne oprogramowanie
  • możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu tkanin, marketingu, komunikacji w języku angielskim
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i karty multisport
  • imprezy integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Dekoma to firma o prawie 25 letniej tradycji.
Lider w branży tkanin dekoracyjnych i meblowych. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z całego świata jak np. ALCANTARA. Eksportujemy do ponad 50 krajów. Stosujemy najnowsze technologie informatyczne. Nieustannie poszukujemy zdolnych i ambitnych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. Poniżej znaleźć można wszystkie aktualnie dostępne stanowiska.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka