Najnowsze oferty pracy

  • Sztygar Górniczy

    Holcim Polska S.A   Sępólno Krajeńskie    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Czym będziesz się zajmować? Zarządzanie i koordynacja produkcji w zakładzie na prowadzonej zmianie ze szczególnym uwzględnieniem prawidłowości procesów produkcyjnych. Organizowanie i nadzorowanie produkcji w sposób jak najbardziej efektywny zgodnie z obowiązującymi przepisami....
Zobacz więcej ofert pracy

ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Building Business Bridges Sp. z o.o.
Żywiec
praca stacjonarna
4460 dni temu

Ogłoszenie numer: 198655, z dnia 2012-03-30

zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na terenie Wielkiej Brytanii. Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego i została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3944 w zakresie pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Żywiec

Opis stanowiska

BBB jest grupą firm, które swoje interesy prowadzą w Polsce, Wielkiej Brytanii, na Cyprze i w Indiach. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystenta księgowego/Asystent analityka finansowego do siedziby w Żywcu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za sprawozdania finansowe oraz wszelkiego rodzaju analizy, zlecone przez Dyrektora Handlowego firmy.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- znajomość  podstaw rachunkowości i księgowości

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- znajomość obsługi  programów księgowych

- dyspozycyjność (możliwe podróże służbowe w regionie)

Oferujemy

- pracę w wymiarze 20 godzin/tydzień

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym