Asystent Laboratorium ds. kontroli jakości

Flowcrete Polska Sp. z o.o.

Warszawa

2 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • pobieranie próbek surowców, półproduktów i wyrobów gotowych do analiz wewnętrznych i  zewnętrznych
  • raportowanie wyników badań
  • ocena uzyskanych wyników
  • zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości
  • prowadzenie podstawowych badań laboratoryjnych dot. kontroli jakości
  • prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej
  • prace związane z porządkiem i utrzymaniem czystości w laboratorium
  • współpraca z działem produkcji w celu wyeliminowania zauważonych nieprawidłowości
  • ocena dostaw surowców i opakowań zgodnie z harmonogramem
  • współudział w tworzeniu dokumentacji jakościowej (instrukcje, formularze itp)
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy - mile widziane
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem jakości w przemyśle chemicznym – mile widziane
  • dobra znajomość obsługi komputera (Ms Office)
  • zdolności analityczne, solidność, dokładność, zaangażowanie i systematyczność
  • gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • dobra znajomość j. polskiego,  znajomość j. angielskie w stopniu średnim
  • umiejętność rozpoznawania kolorów i ich odcieni

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Flowcrete Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilska 34 moich danych osobowych zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm. oraz RODO).

Wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych przez Flowcrete Polska sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację do Flowcrete Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.