Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent managera

Gallops Investment Sp. z o. o.

Poznań

82 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916001, z dnia 2018-02-27

Blooms Boutique Hostel, Inn & Apartments to Hostel o swojskiej i domowej atmosferze. Różnorodność, wyposażenie oraz metraż pokoi, jakie oferujemy naszym Gościom, sprawia, że Blooms Boutique Hostel Inn & Apartments jest dogodnym miejscem dla Wszystkich szukających komfortowego wypoczynku w przystępnej cenie. To idealne miejsce dla podróżników, gości biznesowych jak i dla rodzin z dziećmi oraz dla ludzi zmęczonych hotelową rutyną i anonimowym podejściem do klienta. Cudowna rodzinna atmosfera, tworzona przez naszych gości jak i przez zawsze uśmiechnięty personel, sprawi że pobyt w Poznaniu będzie niezapomniany.

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez dostarczanie gościom usług na najwyższym poziomie,
  • Wdrażanie i koordynacja strategii sprzedaży zgodnie z polityką Hotelu,
  • Koordynowanie strategii marketingowej oraz odpowiedzialność za jej wdrażanie,
  • Znajomość zarządzania systemami rezerwacyjnymi,
  • Organizacja pracy działu recepcji,
  • Kontrolowanie poprawności stosowania procedur recepcyjnych,
  • Odpowiedzialność za jakość obsługi gości oraz budowanie długofalowych relacji,
  • Rekrutacja, motywacja, oceny okresowe pracowników,
  • Optymalizowanie procedur i działań,
  • Nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi,
  • Prowadzenie analiz cen rynku Hostelowego i Hotelowego i najnowszych trendów,
  • Planowanie działań adresowanych do poszczególnych odbiorców,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Prawidłowe zarządzanie w oparciu o RevenueManagment przy wsparciu marketingu,
  • Administracja obiektem.

Wymagania

  • Minimum 1 letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Recepcji lub Asystenta Managera,
  • doświadczenie i umiejętność w opracowywaniu strategii marketingowych oraz w jej wdrażaniu,
  • Umiejętność kierowania zespołem oraz zdolności organizacyjne,
  • Zdolności analitycznego myślenia,
  • Komunikatywność, dyspozycyjność, wysoka kultura osobista,
  • Obowiązkowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu recepcyjnego Kajware i Yieldplanet.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka