Asystent / młodszy projektant w branży HVAC

Colt International

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 4535786, z dnia 2021-05-04

Firma Colt rozpoczęła swoją działalność w 1931 roku. Dzięki duchowi pionierstwa, wiedzy inżynierskiej oraz pracochłonnym badaniom naukowym, brytyjskie przedsiębiorstwo rodzinne rozwijało się nadzwyczaj szybko. Dzisiaj grupa Colt jest reprezentowana w ponad 50 krajach świata przez liczne filie oraz dystrybutorów.

Od 2020 roku grupa Colt dołączyła do Grupy Kingspan - wiodącego światowego dostawcy technologii izolacyjnych i kompletnych systemowych rozwiązań dla budynków o wysokiej wydajności energetycznej i niskiej emisji CO2. Naszą misją jest bezemisyjna przyszłość, która koncentruje się na dobrobycie ludzi i naszej planety.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • koordynacja procesu projektowego w branży wentylacji pożarowej
  • sporządzanie dokumentacji technicznej, projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych,
  • wspomaganie projektowania systemów wentylacji naturalnej, mechanicznej i pożarowej
  • dobór urządzeń, sporządzanie specyfikacji technicznej
  • kontakt z fabryką – zamówienia,
  • wsparcie techniczne działu handlowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunki Inżynieria Środowiska, Architektura, bądź absolwenci SGSP
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w branzy pożarowej
  • mile widziane doświadczenie w biurze projektowym lub architektonicznym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • przyjazną i profesjonalną atmosferę pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • pracę w firmie dbającej o środowisko
  • prywatną opiekę medyczną i kartę multisport

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta