Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent osoby z niepełnosprawnością

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
Warszawa
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
544 dni temu

Ogłoszenie numer: 7640745, z dnia 2022-10-28

Ośrodek Wsparcia Partnerzy, prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, ogłasza nabór na stanowisko asystenta osoby z niepełnosprawnością.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • prowadzenie wsparcia indywidualnego, skierowanego do dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną (np. asystowanie podczas wizyt lekarskich, w urzędach, prowadzenie treningu komunikacyjnego, budżetowego)
  • prowadzenie i współprowadzenie grupowych form wsparcia (np. zorganizowana aktywność w środowisku, warsztaty artystyczne, sesje społeczności),
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
  • współpraca z zespołem specjalistów oraz członkami rodzin i najbliższego otoczenia Uczestnika.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (będzie dużym atutem),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia, pedagogika, praca socjalna lub pokrewne (będzie dużym atutem),
  • sumienność i odpowiedzialność w zakresie realizacji powierzonych obowiązków,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • otwartość oraz gotowość do rozwoju i poszerzania umiejętności,
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel, Power Point) oraz swoboda w obsłudze Internetu.

Oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu na umowę o pracę (zatrudnienie od listopada 2022 r.)

Poznaj

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną 19.09.1995 roku. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Nasza misja to zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i pełni praw.