Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    15 godz.
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Asystent osoby z niepełnosprawnością

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi
Warszawa
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
462 dni temu

Ogłoszenie numer: 7872441, z dnia 2023-01-18

Ośrodek Wsparcia PARTNERZY to placówka dziennego pobytu dla dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną. Działamy na terenie warszawskiej Woli od 2007 roku, a naszym celem jest zwiększenie samodzielności  i niezależności życiowej odbiorców naszych działań. Jesteśmy jedyną placówką na terenie Warszawy, która świadczy tak kompleksowe wsparcie dla szerokiej grupy osób  z zaburzeniami psychicznymi.

Ośrodek Wsparcia PARTNERZY, prowadzony przez Stowarzyszenie Otwarte Drzwi, ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie wsparcia indywidualnego, skierowanego do dorosłych osób z zaburzeniami psychicznymi, w tym z niepełnosprawnością intelektualną (np. asystowanie podczas wizyt lekarskich, w urzędach, prowadzenie treningu budżetowego),
  • Prowadzenie i współprowadzenie grupowych form wsparcia (np. zorganizowana aktywność w środowisku, sesje społeczności),
  • Za zgodą osoby z niepełnosprawnością współpraca z jej rodziną i innymi członkami najbliższego środowiska,
  • Współpraca z realizatorami innych form wsparcia aktywizacji społecznej i zawodowej,
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi wymogami formalnymi i merytorycznymi,
  • Udział w akcjach promocyjnych Stowarzyszenia.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: psychologia, pedagogika, praca socjalna lub pokrewne (będzie dużym atutem),
  • Doświadczenie w pracy z osobami z różnymi rodzajami niepełnosprawności (będzie dużym atutem),
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, inicjatywa w działaniu, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych,
  • Wysoki poziom zaangażowania oraz chęć rozwoju zawodowego w strukturach organizacji pozarządowej,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem Word, Excel).

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze 1 etatu na umowę o pracę od 1 lutego 2023 roku,
  • Pełną pasji i wyzwań pracę w dużej, rozpoznawalnej organizacji pozarządowej, będącej inicjatorem zmian społecznych,
  • Możliwość stałej współpracy, podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.

Poznaj

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi jest organizacją pożytku publicznego, zarejestrowaną 19.09.1995 roku. Powstało dzięki determinacji kilkunastu osób, z różnych profesji, z przekonania, że problemy społeczne należy rozwiązywać wspólnie. Nasza misja to zapobieganie wykluczeniu społecznemu, podejmowanie działań wspierających osoby wykluczone oraz tworzenie warunków ich powrotu do społeczeństwa i pełni praw.