Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych HVAC
Proeko Zarządzamy Energią Sp z o.o. Sp. K.
Poznań
asystent
pełny etat
umowa o pracę
8 dni temu

Ogłoszenie numer: 7172031, z dnia 2022-06-21

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, analiz i koncepcji z zakresu odzysku i zagospodarowania ciepła z procesów technologicznych oraz automatyki przemysłowej i budynkowej. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • udział w procesie projektowania instalacji ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji, odzysków ciepła z procesów technologicznych,
  • sporządzanie projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych,
  • wykonywanie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi, koordynacja międzybranżowa,
  • wykonywanie inwentaryzacji obiektów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja),
  • znajomość programu AutoCad,
  • znajomość pakietu InstalSystem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i konsekwencja w realizacji celów.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych;
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
  • pracę w miłej, otwartej, przyjaznej atmosferze;
  • atrakcyjny system wynagrodzenia odpowiadający kwalifikacjom;
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność,
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • pracownicze plany kapitałowe;
  • wyjazdy integracyjne;
  • kawa, herbata, woda, klimatyzowane pomieszczenia biurowe.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Gen. T. Kutrzeby 16g/132 adres e-mail: biuro@proeko.poznan.pl.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane do innych naszych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Proeko Zarządzamy Energią Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu przy ul. Gen. T. Kutrzeby 16g/132 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

PROEKO Jest liderem nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych systemów ogrzewania, wentylacji, chłodzenia, automatyki przemysłowej i budynkowej oraz pionierskich rozwiązań teleinformatycznych. Jeżeli jesteś osobą ambitną, ukierunkowaną na sukces, potrafisz współpracować z grupą pracowników i nie boisz się wyzwań to ta praca stworzona jest dla Ciebie.