Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Projektanta

ESOX PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Warszawa - Piaseczno

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2385010, z dnia 2019-04-15

ESOX PROJEKT - innowacyjne biuro techniczne świadczące usługi w zakresie konstrukcji elewacyjnych poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Piaseczno

Opis stanowiska

  • odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac
  • odpowiedzialność za terminowość powierzonych prac
  • analiza dokumentacji projektowych

Wymagania

  • znajomość Auto-CAD, pakietu Office, programów MES
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność i wysoka kultura osobista
  • dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie, kreatywność i profesjonalizm w działaniu
Dodatkowe atuty:
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego francuskiego
  • znajomość programów MEPLA, SOLID EDGE, INWENTOR, ADVANCE STEEL, REVIT Architecture
  • doświadczenie w branży elewacyjnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział przy realizowaniu prestiżowych projektów
  • pracę w zgranym zespole
  • bardzo dobrą atmosferę pracy

CV z klauzulą dot. danych osobowych kierować za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest ESOX PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (60)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (263)
Toruń (130)
Lubelskie:
Lublin (273)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (916)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (2216)
Radom (181)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (73)