Asystent Stomatologiczny / Asystentka Stomatologiczna

LUX MED Sp. z o.o.

Piaseczno

1 dzień temu

Asystent Stomatologiczny /
Asystentka Stomatologiczna
Miejsce pracy: Piaseczno

Praca w specjalistycznej klinice stomatologicznej Silver Dental Clinic w Piasecznie. Klinika należny do Grupy LUX MED.

Oferujemy:

  • Komfortowe warunki – pracę w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni kliniki stomatologicznej;
  • Różnorodne formy współpracy;
  • Pracę w systemie zmianowym ( do ustalenia) - przyjmujemy Pacjentów od poniedziałku do soboty;
  • Wsparcie Kierownika oraz Koordynatora Zespołu Higienistek i Asystentek w codziennej pracy;
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie minimum średnie - kierunkowe;
  • Dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki stomatologicznej;
  • Mile widziane roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku asystent/-ka stomatologiczny/-a;
  • Wiedza z zakresu higienizacji i sterylizacji sprzętu medycznego;
  • Książeczka SANEPID-u;
  • Umiejętność samodzielnej pracy z Pacjentem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista.

Główne zadania:

  • Czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych;
  • Przygotowywanie gabinetów do pracy z Pacjentem;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej;
  • Przygotowanie i sterylizacja narzędzi.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Asystentka Stomatologa
Jak sama nazwa wskazuje podstawowym celem pracy asystentki stomatologa jest pomaganie dentyście podczas leczenia oraz dbanie o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w odpowiednich warunkach. Pomoc dentystyczna czynnie asystuje podczas zabiegu podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków, opiekując się pacjentem. Przygotowuje także materiały do zabiegów ...
Praca Asystentka Stomatologa