Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/tka w dziale rekrutacji

PARETTi Rekrutacja

Opole

834 dni temu

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: ADR/OP/2016

Opis stanowiska:

  • Realizacja i zarządzanie procesem rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń pozyskiwanie i selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych)
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych metodą direct search
  • Rekrutacja pracowników na stanowiska niskiego i średniego szczebla (projekty zagraniczne)
  • Przygotowywanie raportów na temat kandydatów
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • Realizowanie bieżących zadań związanych z prowadzonymi procesami
  • Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług
  • Dbałość o wizerunek firmy na rynku

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników
  • Wiedza dotycząca różnych metod rekrutacji
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista
  • Determinacja i upór w dążeniu do celu
  • Optymizm i łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • System wynagrodzeń motywujący do działania
  • Pracę nad ciekawymi projektami w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wszystkie narzędzia pracy
  • Możliwość rozwodu zawodowego
  • Pracę w młodym zespole

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (690)
Wałbrzych (46)
Legnica (58)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (168)
Toruń (100)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (803)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1825)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (117)
Nysa (21)