Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent w Dziale Grup, Konferencji i Incentive

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Poznań

224 dni temu

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, lidera polskiej turystyki. Jesteśmy na rynku od 28 lat, gwarantujemy stabilną pracę w polskiej firmie o międzynarodowej renomie. Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że I...ITAKI świat jest piękny. Czekamy na Ciebie.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie ofert i kalkulacji wyjazdów grupowych
  • przygotowywanie dokumentów i nadzór nad ich prawidłowym obiegiem
  • wprowadzanie danych do systemu rezerwacyjnego oraz ich aktualizowanie
  • współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji powierzonych zadań

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność nawiązywania kontaktu, operatywność i zaangażowanie
  • dobra znajomość jęz. angielskiego
  • biegła znajomość obsługi komputera: MS Outlook, pakietu MS Office
  • znajomość geografii świata w stopniu co najmniej dobrym
Mile widziane:
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta instytucjonalnego oraz sprzedaży ofert grupowych - incentive, konferencyjnych, motywacyjnych
  • znajomość języków obcych: czeski, litewski, rosyjski, ukraiński

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • pracę w wyjątkowym zespole
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich bliskich, Kartę Multisport w atrakcyjnej cenie, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • atrakcyjny system wynagrodzeń

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji