Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent w dziale obsługi klienta - j. angielski, j. włoski

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice

6 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • analiza dokumentacji handlowej w języku włoskim (kontakt z językiem obcym w formie pisemnej),
  • kontakt z klientem biznesowym w języku angielskim,
  • wprowadzanie danych do systemu oraz ich aktualizacja,
  • codzienna współpraca z wewnętrznymi pracownikami działu sprzedaży,
  • gotowość do podjęcia pracy na pełny etat, w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku.
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2),
  • znajomość języka włoskiego (B1),
  • dokładność, skrupulatność, rzetelność,
  • umiejętność organizacji czasu pracy własnej.
Informacje dodatkowe:
  • praca w małej strukturze cieszącej się dużą renomą na rynku pracy,
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilne zatrudnienie,
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • ubezpieczenie na życie,
  • karta OK system.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (742)
Wałbrzych (47)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (134)
Toruń (84)
Lubelskie:
Lublin (104)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (739)
Tarnów (37)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1626)
Radom (63)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (9)