Asystentka / Asystent biura

DUKA INTERNATIONAL S.A.

Warszawa

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 4534720, z dnia 2021-05-03

DUKA to marka oferująca nowoczesne i wyjątkowe wyposażenie kuchni oraz jadalni. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów, zlokalizowanych w prestiżowych centrach handlowych oraz sklep internetowy. Zasady, którymi kierujemy się w Duka, to zaufanie do ludzi, praca zespołowa i nastawienie na ciągły rozwój.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: AB 04/21

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:
  • Organizację pracy recepcji oraz przyjmowanie gości.
  • Obsługę sal konferencyjnych.
  • Obsługę korespondencji wychodzącej i przychodzącej.
  • Rezerwacje podróży służbowych.
  • Obieg dokumentów wewnątrz firmy.
  • Archiwizację i skanowanie dokumentów.
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Miłej prezencji i wysokiej kultury osobistej.
  • Praktycznej znajomości pakietu Office.
  • Dokładności, szybkości działania.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
  • Minimum pół roku doświadczenia na stanowisku Asystentki Biura.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju u lidera branży
  • Niezbędne narzędzia pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Obowiązek informacyjny

Administratorem Twoich danych osobowych jest DUKA International S.A. (Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000607221, NIP: 525-26-51-886, REGON: 363989219.

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować drogą elektroniczną: ochronadanych@duka.com lub korespondencyjnie na adres ul. Powązkowska 44c, 01-797 Warszawa z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych”.

Przesłanie aplikacji jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do uzyskania od administratora dostęp do treści swoich danych, sprostować je oraz zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć dostępu do danych, uzyskania kopii, sprostowania ich, ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. Ma Pani/Pan również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych i może to Pani/Pan zrobić w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pani/Pana dane będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Pani/Pana dane zostaną usunięte po upływie 2 lat. Pani/Pana dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

Poznaj

Duka International S. A.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka