Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka / Asystent ds. Dokumentacji Medycznej

Medicover sp. z o.o.

Katowice

11 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: RE/2019/000159

Centrum Medicover

ul. Chorzowska 50

Szukamy Ciebie jeśli:
  • potrafisz obsługiwać komputer,
  • jesteś osobą rzetelną, dokładną i charakteryzuje Cię dyskrecja,
  • szukasz zatrudnienia na pół etatu.
Twoje zadania:
  • przyjmowanie i realizacja zleceń na dokumentację medyczną dla Pacjentów,
  • wydawanie dokumentacji medycznej Pacjentom i jednostkom upoważnionym,
  • nadzór nad przepływem dokumentacji medycznej,
  • nadzór nad wynikami badań i konsultacji Pacjentów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na pół etatu,
  • pracę w godzinach 12:00 -16:00 od poniedziałku do piątku,
  • perspektywę zatrudnienia na cały etat w związku z rozwojem firmy,
  • codzienne wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia cennego, zawodowego doświadczenia, które sprawi, że środowisko biznesowe nie będzie miało przed Tobą tajemnic,
  • niezbędne szkolenia merytoryczne i praktyczne.

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (750)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (247)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (937)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (2321)
Radom (157)
Płock (94)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (91)