Asystentka / Asystent Dyrektora Biura Klienta Strategicznego / Specjalista ds. operacyjnych

IMPEL FACILITY SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

36 dni temu

Impel Facility Services Sp. z. o.o., jedna ze spółek Grupy Impel, która zapewnia sprawne funkcjonowanie obiektów oraz utrzymuje ich estetykę – poszukuje Kandydata/-tkę na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania na stanowisku to m.in.:

  • Aktywny udział w realizacji strategii organizacji,
  • Czynny udział w aktualnie realizowanych projektach,
  • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem BKS,
  • Prowadzenie terminarza spotkań Dyrektora oraz obsługa poczty elektronicznej,
  • Koordynacja zadań wymagających zaangażowania pracowników BKS,
  • Pozyskiwanie danych i przygotowywanie raportów,
  • Prowadzenie spraw administracyjno-biurowych np. nadzór nad obiegiem dokumentacji i korespondencji w firmie, rozliczenia, zamówienia materiałów biurowych,
  • Obsługa sekretariatu, organizacja spotkań wewnętrznych, dbanie o kulturę organizacyjną miejsca pracy,
  • Udział w tworzeniu formalnych pism i korespondencji z klientami,
  • Organizacja pracy i prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi w firmie zasadami i procedurami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office (w tym biegle PowerPoint),
  • Mile widziana znajomość aplikacji funkcjonalnych: SAP, CRM, QV, QS.
  • Chęć rozwoju, zdobywania nowej wiedzy i budowania nowych kompetencji.
  • Komunikatywności, umiejętności współpracy w zespole,
  • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie zadań na stanowisku,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, ogólnopolskiej organizacji biznesowej,
  • Zróżnicowanie zadań na stanowisku,
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, medycznego oraz programu MultiSport.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka