Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystentka / Asystent Dyspozytora

ROHLIG SUUS Logistics SA

Olsztyn

65 dni temu

Miejsce pracy: Olsztyn

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Proponujemy:
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i inne),
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole.
Zadania:
  • Bieżące wsparcie pracowników w zadaniach operacyjnych,
  • Organizacja przepływu dokumentacji spedycyjnej,
  • Wystawianie faktur oraz archiwizacja dokumentów,
  • Dokonywanie wewnętrznych rozliczeń,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej.
Oczekiwania:
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)
  • Zainteresowanie tematyką transportu krajowego,
  • Mile widziani studenci ostatnich lat lub studenci studiów zaocznych,
  • Biegła obsługa MS Office w szczególności programu EXCEL,
  • Sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka