Asystentka / Asystent Działu Technicznego

Holding 1 - Grupa Deweloperska MEGAPOLIS

Kraków

4 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. W swoim dorobku mamy wiele prestiżowych inwestycji, m.in. Osiedle Fi. Odebraliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. "Krakowski Deweloper Roku 2016".

Obecnie w związku z prowadzonymi inwestycjami na terenie Krakowa, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek gotowych podjąć pracę w roli Asystenta/Asystentki w Dziale Technicznym.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji technicznej w związku z prowadzonymi inwestycjami
  • Koordynacja obiegu dokumentów z wykonawcami i podwykonawcami
  • Zapewnienie prawidłowej archiwizacji dokumentów
  • Współpraca z Działem Księgowości
  • Przygotowywanie dokumentacji do umów i rozliczeń z podwykonawcami
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa/nieruchomości/prawa budowlanego (także w trakcie odbywania studiów)
  • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży budowlanej
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość podstaw z zakresu prawa budowlanego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Pełna dyspozycyjność pon - pt /40 godz. tygodniowo/

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę zespole eksperckim
  • Dużą samodzielność działania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowany pakiet pozapłacowy (opieka medyczna LuxMed, karta MultiSport, dofinansowania do szkoleń, nauki języków obcych)
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Poznaj

Holding 1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. Pomagamy im mieszkać, pracować i przemieszczać się w wygodny sposób nie zapominając jak ważny jest zrównoważony rozwój. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka