Asystentka biura
mFinanse S.A.
Warszawa
36 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • kartę sportową
  • kawę i owoce
  • atrakcyjne miejsce pracy w centrum
miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AB_04.2021
Potrzebne Ci będzie:
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów, szybkość działania
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
  • dyskrecja, odpowiedzialność i terminowość
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • czynne prawo jazdy kat. B
Twoje zadania:
  • Nadawanie/odbieranie/rejestrowanie przesyłek kurierskich i pocztowych
  • Zbieranie/opisywanie faktur dla biura Centrali w Warszawie
  • Przyjmowanie gości w biurze
  • Prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych,
  • Przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań
  • Stała współpraca z ochroną i administracją budynku, zgłaszanie usterek
  • Obsługa dokumentacji biurowej
  • Organizacja oraz składanie zamówień związanych z zapotrzebowaniem biura
  • Współpraca przy organizacji spotkań okolicznościowych
  • Rezerwacja podróży służbowych i hoteli dla dyrektorów
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczny czas pracy w przedziale 8:30-17:00
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
Krok Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
Krok Rozmowa z bezpośrednim przełożonym
Krok Rozmowa z Dyrektorem Regionalnym
Krok Informacja zwrotna z wynikiem rekrutacji