Asystentka biura

mFinanse S.A.

Warszawa

2 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • kartę sportową
  • kawę i owoce
  • atrakcyjne miejsce pracy w centrum

Zostaniesz z nami?

Praca z nami grozi częstszym

uśmiechem na twarzy:)

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AB_04.2021
Potrzebne Ci będzie:
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja
  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów, szybkość działania
  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
  • dyskrecja, odpowiedzialność i terminowość
  • skrupulatność, dbałość o szczegóły
  • czynne prawo jazdy kat. B
Twoje zadania:
  • Nadawanie/odbieranie/rejestrowanie przesyłek kurierskich i pocztowych
  • Zbieranie/opisywanie faktur dla biura Centrali w Warszawie
  • Przyjmowanie gości w biurze
  • Prowadzenie kalendarza sal konferencyjnych,
  • Przygotowanie sal konferencyjnych do spotkań
  • Stała współpraca z ochroną i administracją budynku, zgłaszanie usterek
  • Obsługa dokumentacji biurowej
  • Organizacja oraz składanie zamówień związanych z zapotrzebowaniem biura
  • Współpraca przy organizacji spotkań okolicznościowych
  • Rezerwacja podróży służbowych i hoteli dla dyrektorów
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin
  • Elastyczny czas pracy w przedziale 8:30-17:00
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
Krok Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
Krok Rozmowa z bezpośrednim przełożonym
Krok Rozmowa z Dyrektorem Regionalnym
Krok Informacja zwrotna z wynikiem rekrutacji
Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka