Asystentka stomatologiczna

Centrum Medyczne DP MED

Legionowo / Jabłonna

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 3393466, z dnia 2020-06-09

Centrum Medyczne DP MED to wielospecjalistyczna placówka medyczne.

W skład stomatologii wchodzą:

  • 4 gabinety z unitami
  • gabinet z CBCT/cefalometria/pantomograf
  • sterylizatornia
  • klimatyzowane gabinety

Miejsce pracy: mazowieckie / Legionowo / Jabłonna

Opis stanowiska

  • przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza
  • znajomość narzędzi i specyfiki pracy z lekarzem
  • przeprowadzanie procedur dekontaminacji narzędzi i sprzętu
  • utrzymywanie porządku w gabinecie
  • obsługa komputera

Wymagania

  • praca na cztery ręce (możemy nauczyć od podstaw)
  • zręczność manualna
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • praca w zespole
  • punktualność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • pełen etat
  • dostęp do szerokiego zakresu materiałów i narzędzi
  • pracę z lekarzami różnej specjalności
  • 25 - 50% zniżki na usługi w placówce

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

DP MED Patrycja Chorążewicz, Dariusz Chorążewicz Sp.j.

4 gabinety

gabinet z CBCT

sterylizatornia

Poznaj stanowisko: Asystentka Stomatologa
Jak sama nazwa wskazuje podstawowym celem pracy asystentki stomatologa jest pomaganie dentyście podczas leczenia oraz dbanie o to, by stanowisko i miejsce pracy lekarza było utrzymane w odpowiednich warunkach. Pomoc dentystyczna czynnie asystuje podczas zabiegu podając lekarzowi narzędzia i leki, przygotowując materiały do wypełnienia lub wycisków, opiekując się pacjentem. Przygotowuje także materiały do zabiegów ...
Praca Asystentka Stomatologa