Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystentka Zarządu

Zeszuta Sp. z o.o.

Radom

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2198518, z dnia 2018-12-06

Zeszuta Sp. z o. o.

Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

poszukuje osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • Rzetelne prowadzenie zbioru i rejestru dokumentów wychodzących oraz przychodzących do spółki
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentacji wewnątrz firmy
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych wg skali priorytetów
  • Zaopatrywanie spółki w materiały potrzebne do funkcjonowania biura
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko „Mechanik Samochodowy / Elektromechanik” prowadzonego przez Zeszuta Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

Firma działająca w branży motoryzacyjnej

Poznaj stanowisko: Asystentka Zarządu

Asystentka zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, ...
Asystentka Zarządu Praca Asystentka Zarządu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Zeszuta Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (859)
Wałbrzych (53)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (124)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (891)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2120)
Radom (167)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (159)
Nysa (62)