Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystentka Zarządu
mFinanse S.A.
Warszawa
asystent
13 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • kartę sportową
  • kawę i owoce
  • atrakcyjne miejsce pracy w centrum
miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: AB_08.2021
Twoje zadania:
  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji i ofert
  • Prowadzenie korespondencji z klientami, dostawcami i podwykonawcami
  • Organizowanie delegacji oraz dokonywanie rozliczeń wydatków służbowych Zarządu
  • Wspomaganie Zarządu w działaniach operacyjnych
  • Prowadzenie kalendarza Zarządu
  • Zarządzanie biurem
  • Koordynacja obiegu dokumentów
  • Obsługa recepcji
  • Obsługa przesyłek kurierskich i pocztowych,
  • Współpraca z dostawcami w zakresie usług biurowych i administracji technicznej biura
  • Organizacja / współpraca przy organizacji spotkań okolicznościowych
  • Współpraca z pozostałymi działami w spółce
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów
  • Wzorowa organizacja pracy
  • Bardzo wysoka pro aktywność i motywacja
  • Umiejętność radzenia sobie w kryzysowych sytuacjach
  • MS Office, w tym bardzo dobry Excel
  • Prawo jazdy B
  • Angielski min B1/B2
  • Profesjonalny wizerunek i wysoka kultura osobista, dyskrecja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Praca w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Stabilne zatrudnienie
  • Dostęp do benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki pracownicze na ubezpieczenia),
  • Hybrydowy model pracy

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

Krok Zapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
Krok Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
Krok Rozmowa z bezpośrednim przełożonym
Krok Rozmowa z Dyrektorem Regionalnym
Krok Informacja zwrotna z wynikiem rekrutacji