Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Audytor

Żabka Polska Sp. z o.o.

Warszawa

12 dni temu

Audytor
Miejsce pracy: Warszawa

Żabka Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, 5000 placówek, 5 Centrów Logistycznych i przede wszystkim ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • planowanie i przeprowadzanie audytów, inwentaryzacji w sklepach Żabka
  • raportowanie wyników audytów i inwentaryzacji
  • współpraca w ramach realizacji zadań zespołowych oraz współpraca z innymi działami firmy
  • sporządzanie i terminowe przesyłanie dokumentacji z audytów i inwentaryzacji
Oczekujemy:
  • doświadczenia w handlu
  • umiejętności organizacji czasu pracy
  • umiejętności budowania relacji
  • asertywności i dokładności
  • gotowości do podróży służbowych i pracy w terenie - prawo jazdy kat. B
  • min. wykształcenia średniego
  • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • umowę współpracy na czas nieokreślony
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon służbowy)
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy i ubezpieczenie grupowe)
zabkapolska.pl

Poznaj

Żabka Polska Sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka.

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor to inaczej ujmując - wyspecjalizowany księgowy. Pracownik ten ma szersze spojrzenie na perspektywy finansowe niż księgowy. Osoba taka zatrudniona w firmie lub działająca jako fachowiec zewnętrzny, kontroluje finanse firmy i doradza jej w kwestiach rachunkowo-księgowych. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in: branie czynnego udziału w projektach audytowych, wykonywanie poleceń kierownictwa, testowanie i opisywanie ...
Audytor Praca Audytor