Automatyk - Programista PLC

BIAP Sp. z o.o.

Wrocław

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2675665, z dnia 2019-09-11

Szukamy osób z doświadczeniem w programowaniu sterowników, paneli jak również absolwentów Politechniki chętnych do nauki.

Jeśli pasjonuje cię programowanie, uruchamianie instalacji, potrafisz pracować w grupie, nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności to możesz znaleźć u nas swoje miejsce.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • programowanie sterowników PLC, systemów DCS,
  • programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA),
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki,
  • wykonywanie projektów AKP
  • nadzór nad terminowością wykonywanych prac i robót,
  • współpraca z inwestorem i podwykonawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub absolwent Politechniki chętny do nauki,
  • znajomość oprogramowania dla systemów automatyki np: PCS7, Simatic S7, WinCC, Allen Bradley, GE, Wago,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B - poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym,
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników
  • połączone z systemem premiowym,
  • możliwości rozwoju pod okiem doświadczonych pracowników,
  • szkolenia serwisowe/produktowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Automatyk
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk