Automatyk Utrzymania Ruchu

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Warszawa

56 dni temu

Automatyk Utrzymania Ruchu

Bilfinger Industrial Services Polska poszukuje wykwalifikowanego pracownika z doświadczeniem w pracy w automatyce przemysłowej w branży energetycznej lub osoby z podstawowym doświadczeniem ale chętnej do wyspecjalizowania się w ww. branży.


MIEJSCE PRACY: Warszawa
ZADANIA*:
 • Montaż i uruchamianie obwodów i aparatury AKPiA 
 • Sprawdzanie układów sterowań i automatyki obiektowej
 • Sprawdzanie, kalibracja oraz konfiguracja w obszarze:
  • napędów elektrycznych,
  • układów zabezpieczeń, sterowania i zasilania, instalacji automatycznej regulacji,
  • mierników, przetworników, rejestratorów, ciśnieniomierzy, zasilaczy
 • Usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych i automatyce przemysłowej

*w zakres obowiązków na stanowisku nie wchodzi programowanie sterowników PLC

WYMAGANIA:
 • Wykształcenie średnie lub zawodowe o kierunku automatyk, elektryk, mechatronik
 • Doświadczenie na stanowisku elektryka – automatyka w przemyśle
 • Uprawnienia SEP gr. 1
 • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
 • Umiejętność wykonywania prac z zakresu montażu i uruchamiania obwodów i aparatury AKPiA 
 • Umiejętność wykonywania, sprawdzania układów pomiarów, sterowań i automatyki obiektowej
OFERUJEMY:
 • Umowę o pracę bez okres próbnego
 • Jednozmianowy system pracy
 • Extra świadczenia finansowe dla pracownika (na wypoczynek, sport, kulturę i święta)
 • Dodatkowe dofinasowanie wyjazdów wakacyjnych oraz kolonii i obozów dla dzieci
 • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe (w tym dofinansowanie studiów)
 • Prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, preferencyjne warunki ubezpieczenia

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Nasze usługi realizujemy w branżach: mechanicznej, elektrycznej i AKPiA, obmurzy ogniotrwałych, izolacji termicznych, rusztowań i usług diagnostycznych. Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Bilfinger.

 

Przesyłając swoje dokumenty aplikacyjne (CV, dokumenty poświadczające posiadane doświadczenie, uprawnienia i kwalifikacje, list motywacyjny etc.) zgadzasz się na przetwarzanie przez Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Pożarowej 6 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja.is-polska@bilfinger.com
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Zgody są dobrowolne i nie mają wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

Poznaj

Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Automatyk 
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk