Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Automatyk

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.

Bielsko- Biała

27 dni temu

W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Automatyk
Miejsce pracy: Bielsko- Biała
Nr ref.: AT/PRO/AC
Zadania:
  • zapewnienie utrzymania w ciągłej sprawności elektrotechnicznej i energetycznej linii,
  • programowanie, nadzór i optymalizacja parametrów technicznych maszyn oraz urządzeń automatyki przemysłowej
  • nadzór i kontrola bezpieczeństwa pracy urządzeń energetycznych, elektrotechnicznych, elektronicznych i automatyki przemysłowej,
  • programowanie, nadzór i optymalizacja zużycia czynników energetycznych,
  • wdrażanie nowych projektów w zakresie dotyczącym utrzymania ruchu,
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie techniczne,
  •  doświadczenie w pracy z urządzeniami przemysłowymi na stanowisku automatyka,
  • znajomość układów sterowania maszyn, szczególnie na bazie sterowników PLC,
  • umiejętność obsługi i eksploatacji urządzeń zawierających elementy elektryczne, elektroniczne, mechaniczne
  • wiedza na temat bezpieczeństwa pracy z ww. urządzeniami,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • nastawienie na pracę zespołową i orientacja na rozwiązywanie problemów
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym (6.00, 14.00, 22.00)
Firma oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • praca w zgranym zespole,
  • praca w renomowanej firmie z branży automotive
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (608)
Wałbrzych (51)
Legnica (107)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (220)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (764)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (174)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (59)