Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Zespołu Handlowców Warszawa
Business Developer ds. finansowania sprzętu IT

mBank S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1706 dni temu

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat w oparciu o umowę B2B
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego
Zobacz co nas motywuje do pracy:

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: RKM/042/0819

Główne zadania:

  • Budowanie i rozwijanie sprzedaży produktów leasingu i najmu sprzętu IT z wysoką wartością resztową
  • Zarządzanie małym zespołem sprzedażowym
  • Aktywne poszukiwanie nowych rynków sprzedaży
  • Utrzymanie i rozwój produktu
  • Wsparcie bieżącej sprzedaży
  • Monitorowanie rynku produktów finansowania IT w Polsce i na świecie

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: Ekonomia, Zarządzanie, Informatyka, inne kierunki inżynierskie/ techniczne
  • Doświadczenia w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań produktowych na rynku finansowania IT, popartego zrealizowanymi projektami
  • Doświadczenia w sprzedaży produktów finansowania sprzętu IT lub o podobnym profilu
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacyjnych
  • Wysokiej motywacji
  • Nastawienia na realizację celów biznesowych

Oferujemy:

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera