Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Compliance Officer

mFinanse S.A.

Warszawa

129 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Wsparcie doświadczonego zespołu
  • Udział w wewnętrznych projektach firm
  • Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: C_Officer_01.19
Potrzebne Ci będzie:
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze Compliance
  • znajomość przepisów prawa z zakresu pośrednictwa finansowego, Prawa Bankowego i RODO
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze)
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
Twoje zadania:
  • prowadzenie procesów identyfikowania, analizy i oceny ryzyka braku zgodności
  • interpretacja przepisów, opiniowanie, przygotowywanie oraz aktualizacja dokumentów wewnętrznych Spółki
  • sporządzanie raportów Compliance
  • szkolenie pracowników
  • udział w rozpatrywaniu reklamacji
Oferujemy zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub na umowę o pracę.

Poznaj

Dlaczego warto?

mFinanse, jest firmą pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego, należącą do Grupy mBanku. Prowadzimy blisko 160 placówek na terenie całej Polski, z czego 135 mKiosków mBanku, w których pracuje prawie 500 pracowników. Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, bo to dzięki ich chęciom i zaangażowaniu, jesteśmy jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. mFinanse tworzą Ludzie, których pasją jest szeroko rozumiana sprzedaż produktów finansowych. Pod tym sformułowaniem kryje się pozyskiwanie Klientów, badanie potrzeb, pomoc w wyborze najlepszego produktu spełniającego oczekiwania Klienta, przyjęcie wniosku i dopełnienie niezbędnych formalności związanych z podpisaniem dokumentów przez Klienta, a także zarządzanie sprzedażą, motywowanie zespołu i kreatywność w podejmowaniu codziennych wyzwań. Jeśli chcesz stać się częścią Grupy mBanku – koniecznie dołącz do nas.

Proces rekrutacji

KrokZapoznanie z aplikacjami i wybór kandydatów
KrokZaproszenie na rozmowę rekrutacyjną
KrokRozmowa z bezpośrednim przełożonym
KrokRozmowa z Dyrektorem Regionalnym
KrokInformacja zwrotna z wynikiem rekrutacji

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

Specjalista do spraw ryzyka i analiz jest jednym z członków zespołu, powołanego do realizowania polityki zarządzania ryzykiem w banku lub instytucji finansowej. Specjalista na podstawie posiadanej wiedzy i doświadczenia analizuje planowane przedsięwzięcia pod kątem zminimalizowania potencjalnego ryzyka finansowego, z nim związanego. Specjaliści do spraw ryzyka i analiz opracowują wewnętrzne regulacje i procedury, mające zapewnić ...
Specjalista ds. Ryzyka i Analiz Praca Specjalista ds. Ryzyka i Analiz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (69)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (293)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (193)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (101)