Cost Specialist / Inżynier ds. Przygotowania Inwestycji

EPCM Executive Search

Kraków

26 dni temu

Międzynarodowa spółka deweloperska realizująca projekty mieszkaniowe poszukuje Inżyniera ds. Przygotowania Inwestycji. Nowa osoba będzie odpowiedzialna za wybór firm podwykonawczych, prowadzenie negocjacji umownych z podwykonawcami oraz analizę kosztów budowy na każdym etapie.

Firma zapewnia bogaty pakiet benefitów – m. in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Nadzór nad terminowym i finansowym zrealizowaniem inwestycji;
  • Kontraktacja prac budowlanych;
  • Przygotowywanie zakresów robót,
  • Tworzenie umów, dobór firm podwykonawczych;
  • Prowadzenie negocjacji umownych z podwykonawcami;
  • Tworzenie budżetów, kosztorysowanie, przedmiarowanie;
  • Opracowanie harmonogramów dla poszczególnych robót, kontrola harmonogramu;
  • Rozliczanie, podział oraz końcowe rozliczenia z podwykonawcami;
  • Prowadzenie dokumentacji budowy.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowych;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży budowlanej;
  • Wiedza w zakresie realizacji i rozliczania projektów;
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, sumienność.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów;
  • Pracę w międzynarodowej spółce developerskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.
Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy