Customer Service Coordinator

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Poznań

17 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-26-55868

Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy, prowadzącej działalność przemysłową i operacyjną na całym świecie, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Customer Service Coordinator

Główne obowiązki:
  • przetwarzanie zamówień, gwarancji i roszczeń klientów w SAP
  • kontakt e-mailowy i sporadycznie telefoniczny z klientami firmy
  • współpraca z klientem
  • tworzenie i aktualizowanie wewnętrznych procedur związanych z zamówieniami
  • zarządzanie cenami na poziomie zamówienia
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j. włoskiego lub francuskiego min. B2
  • dobra znajomość j. angielskiego min. B1
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność analizy danych, zaangażowanie i zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z SAP
Informacje dodatkowe:
  • umowa o pracę na czas określony, z nastawieniem na długofalową współpracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie ( 4 000- 5 000 PLN brutto/m)
  • pracę w stabilnej organizacji oraz nowoczesne biuro w centrum Poznania
  • stałe godziny pracy, praca od poniedziałku do piątku
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor
Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Praca Koordynator / Supervisor