Członek Zarządu ds. Technicznych

Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 4116835, z dnia 2021-01-18

RADA NADZORCZA SPÓŁDZIELNI BUDOWLANO-MIESZKANIOWEJ „BATORY" WARSZAWA,
UL. G.BRUNA 32, 02-594 WARSZAWA

OGŁASZA KONKURS NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • nadzorowanie pracy zespołu techniczno-administracyjnego,
  • tworzenie i rozliczanie planów remontowych dla nieruchomości,
  • współpraca z firmami remontowymi oraz nadzór nad realizacją i rozliczeniem prac,
  • współpraca z mieszkańcami oraz instytucjami zewnętrznymi w zakresie eksploatacji i remontów nieruchomości,
  • uczestnictwo w odbiorach prac,
  • współpraca i nadzór nad gospodarzami nieruchomości,
  • zastępowanie Prezesa Zarządu w czasie nieobecności.

Wymagania

WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE WYMAGANE:

  • obywatelstwo polskie,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • co najmniej 5 letni staż pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność potwierdzona gotowością zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość prawa spółdzielczego i budowlanego,
  • znajomość oprogramowania MS Office.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy w spółdzielczości mieszkaniowej,
  • studia podyplomowe, kursy z zarządzania,
  • licencja zarządcy nieruchomości,
  • doświadczenie w pracy z podwykonawcami,
  • uprawnienia budowlane,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych,
  • umiejętność kosztorysowania.

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, po okresie próbnym;
  • pracę w bardzo dobrej lokalizacji,
  • pracę pełną wyzwań.

OFERTA POWINNA ZAWIERAĆ:

  1. list motywacyjny oraz życiorys z jednym zdjęciem,
  2. udokumentowanie posiadanego wykształcenia i przygotowania zawodowego (kopie dyplomów, świadectw, licencji, certyfikatów ukończonych szkoleń itp.),
  3. udokumentowanie przebiegu pracy zawodowej (kopie świadectw pracy, ewentualne referencje),
  4. oświadczenie o niekaralności,
  5. dane kontaktowe (adres do korespondencji, numer telefonu, adres poczty elektronicznej),
  6. oświadczenie o poddaniu się procedurze przeprowadzanego postępowania konkursowego, wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonej ofercie dla potrzeb procesu wyboru kandydatów oraz zachowaniu w tajemnicy informacji, jakie uzyskał o działalności Spółdzielni w toku prowadzonego postępowania.

Oferty z dopiskiem „KONKURS NA CZŁONKA ZARZĄDU DS. TECHNICZNYCH"

należy składać do dnia 28 stycznia 2021 r. godz. 1700 na adres:

PRZEWODNICZĄCY RADY NADZORCZEJ SBM „BATORY"

UL. G.BRUNA 32

02-594 WARSZAWA

Rada Nadzorcza zastrzega sobie prawo dowolnego wyboru kandydatów. Przesłane dokumenty nie będą zwracane. O dopuszczeniu do udziału w rozmowie kwalifikacyjnej wyłonieni kandydaci zostaną poinformowani telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną.

Poznaj